با پنج ماده سم زدایی بدن که بدن را سم زدایی میکنند بیشتر آشنا شوید،با آزمایشگاه الیا همراه باشید تا در مورد این پنج ماده بیشتر بدانید.

1-زرد چوبه و سم زدایی در بدن

ملکه ادویه‌ها سالیان سال در طب سنتی برای درمان مشکلات کبد و گوارش مورد استفاده قرار می‌گرفته است. ترکیب فعال آن، کورکومین، به تسریع روند تصفیه در بدن کمک می‌کند و باعث سم زدایی بدن می شود.

2-ریحان و سم زدایی در بدن

ریحان به کبد و کلیه‌ها برای از بین بردن سموم کمک می‌کند. این ماده‌غذایی برای گوارش و عفونت‌ها بسیار مفید بوده و برای بیرون کردن سموم بیشتر از بدن مثل یک ادرارآور عمل می‌کند و عمل سم زدایی در بدن را انجام می دهد.

3-چغندر و سم زدایی در بدن

چغندر که سرشار از آنتی‌اکسیدان و سایر موادمغذی مفید است، راهی عالی برای محافظت از بدنتان در برابر رادیکال‌های آزاد به شمار رفته و به کبد برای از بین بردن سموم بیشتر از جریان خون کمک می‌کند و سم ها را در بدم از بین خواهد برد.

4-جعفری و سم زدایی در بدن

جعفری به عنوان یک ادرارآورد عمل می‌کند که به کلیه‌ها کمک می‌کندسموم بیشتری را از طریق ادرار دفع کنند و موجب دفع سموم از بدن می شود

5-هویج و سم زدایی در بدن

هویج سرشار از ویتامین‌ های A، B6، C و K، پتاسیم و گلوتاتیون می‌باشد که پروتئینی پاک‌کننده کبد است. برای گرفتن تاثیر سم‌زدایی بهتر از هویج، بهتر است آن را به صورت خام مصرف کنید زیرا پخته شدن گلوتاتیون آن را از بین می‌برد و خاصیت هویج را از بین خواهد برد.

برای دیدن مطالب بیشتر میتوانید به قسمت سلامت مراجعه کنید – آزمایشگاه الیا

نظر شما در رابطه با پنج عاملی که معرفی کردیم چیست؟ شما میتوانید در این بخش نظرات خود را به اشتراک بگذارید.